...jest pustyStrona głównaGreeen Idea (Topvet)Szałwia lekarska – nalewka bezalkoholowa 100 ml

Szałwia lekarska – nalewka bezalkoholowa 100 ml

Wysyłka:48 godzin
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Szałwia lekarska  – nalewka bezalkoholowa  100 ml 

Trawienie, pocenie się

Suplement diety

100 % wegańskie

Szałwia lekarska służy zdrowiu psychicznemu, funkcjom poznawczym i zwiększaniu wydajności. Pobudza pamięć, zwiększa koncentrację i uwagę. Polecana w okresie menopauzy i napięcia przedmiesiączkowego. Wspiera naturalną odporność. Zmniejsza pocenie się. Stosowana jest w celu utrzymania prawidłowego stanu stawów i kości, prawidłowego trawienia oraz równowagi hormonalnej.

Substancje czynne:

 

1 dawka
(1 - 2 ml)

Dawka dzienna
(2-3 x dziennie)

%
referencyjnego dziennego spożycia RDI

Standaryzowany
ekstrakt z liści i łodyg szałwii

70-140 mg

140-420 mg

Nie określono

Składniki: Gliceryna, woda, standaryzowany ekstrakt z liści i łodyg szałwii (Salvia officinalis) (10:1).

Zalecana dawka: 15-30 kropli 2-3 razy dziennie. Nalewkę można dodać do zimnego napoju. Przedawkowanie może powodować drgawki. Nie stosować długoterminowo.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w miejscu nasłonecznionym lub w mrozie.

Ostrzeżenie:  Suplement diety. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia, matek w ciąży i karmiących piersią. Trzymać poza zasięgiem dzieci! Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Kraj pochodzenia: Republika Czeska

Producent: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czechy
tel.: +420 541 232 435, e-mail: info@greenidea.cz, www.topvet.cz

Akceptuję
Strona Hurt.Impress-Pharma.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług  zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgodnie z dyrektywą UE 2016/679 (RODO) ,wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu,Możliwość zakupu i podgląd cen hurtowych jest możliwy wyłącznie po rejestracji firmy na stronie: Hurt.Impress.Pharma.pl 
i weryfikacji danych przez administratora  /tel. kontaktowy : 694-574-031 lub 787-063-991/