...jest pustyStrona głównaPozostali producenciSuchy szampon Alpa Amica 30 g

Suchy szampon Alpa Amica 30 g

EAN: 8594001770175
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.03 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Suchy szampon zawiera specjalnie przygotowaną skrobię ryżową, która ma wyjątkową zdolność wiązania nadmiaru tłuszczu z włosów. Suchy szampon Alpa Amica przywróci  fryzurze objętość i świeży wygląd. Po wyschnięciu włosy są odtłuszczone, znów są miękkie, czyste i przyjemnie pachną.

Nie stosować  zamiast zwykłego mycia głowy ale od czasu do czasu. 

Równomiernie produkt nanieść na suche włosów (około 3 g), wetrzeć i pozostawić na chwilę do działania. Potem włosy dokładnie wytrzeć ręcznikiem.

ALPA produkuje preparaty  wyłącznie pochodzenia naturalnego - cieszą się dużą popularnością i uznaniem, sprzedawane są jako wyroby kosmetyczne.

Akceptuję
Strona Hurt.Impress-Pharma.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług  zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgodnie z dyrektywą UE 2016/679 (RODO) ,wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu,Możliwość zakupu i podgląd cen hurtowych jest możliwy wyłącznie po rejestracji firmy na stronie: Hurt.Impress.Pharma.pl 
i weryfikacji danych przez administratora  /tel. kontaktowy : 694-574-031 lub 787-063-991/