...jest pustyStrona głównaPozostali producenciNiejonowy cynk koloidalny 200 ml 25 PPM

Niejonowy cynk koloidalny 200 ml 25 PPM

EAN: 5903684867950
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

CYNK jest jednym z ważniejszych mikroelementów wchodzących w skład żywego organizmu.
Jest odpowiedzialny za regulację metabolizmu związków węglowodanowych i białkowych.
Wpływa na mineralizację kości zwiększając ich wytrzymałość. Reguluje poziom cholesterolu we krwi.
Ma szczególne znaczenie w wytwarzaniu hormonów wpływających na prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego i tarczycy oraz trzustki i grasicy.
Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie systemu rozrodczego i potencji, zwiększa stężenie insuliny i może być wykorzystywany jako wsparcie w leczeniu cukrzycy. Badania wskazały na istotny wpływ cynku na funkcjonowanie układu immunologicznego.
Cynk przyspiesza gojenie się ran, wzmacnia naczynia krwionośne, włosy i paznokcie, wspomaga leczenie reumatyczne. Łagodzi objawy osteoporozy, hemoroidów, zapalenia jelit i wrzodów. Chroni plamkę żółtą przed zwyrodnieniem. Reguluję stężenie i poprawia wchłanialność witaminy A i E.
Cynk oczyszcza organizm z metali ciężkich. Jest niezbędny w prawidłowym rozwoju płodu.

Preparaty są przebadane do stosowania zewnętrznego w mydle. Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE, nie można stosować wewnętrznie preparatów zawierających złoto, cynk, srebro. Pozytywne wyniki stosowania wewnętrznego powyższych pierwiastków potwierdza literatura.
Wszelkie kuracje należy konsultować z lekarzem.

Akceptuję
Strona Hurt.Impress-Pharma.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług  zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgodnie z dyrektywą UE 2016/679 (RODO) ,wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu,Możliwość zakupu i podgląd cen hurtowych jest możliwy wyłącznie po rejestracji firmy na stronie: Hurt.Impress.Pharma.pl 
i weryfikacji danych przez administratora  /tel. kontaktowy : 694-574-031 lub 787-063-991/