...jest pustyStrona głównaGreeen Idea (Topvet)Mniszek Lekarski+Pokrzywa – syrop trzcinowy 250 ml.

Mniszek Lekarski+Pokrzywa – syrop trzcinowy 250 ml.

Wysyłka:48 godzin
Waga:0.25 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Mniszek Lekarski+Pokrzywa​​ – syrop trzcinowy 250 ml.

Mniszek lekarski przyczynia się do detoksykacji organizmu i wspomaga wydalanie. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Pokrzywa wspomaga prawidłową pracę nerek, wspomaga także wydalanie wody z organizmu oraz prawidłową pracę prostaty.

Substancje czynne:

 

1 dawka
10-15 ml

Dawka dzienna
3 x dziennie

%
referencyjnego dziennego spożycia RDI


Standaryzowany ekstrakt z mniszka lekarskiego

60-90 mg

180-270 mg

Nie określono

Standaryzowany ekstrakt z pokrzywy

60-90 mg

180-270 mg

Nie określono

 

Składniki: cukier trzcinowy (65°Bx), woda, glicerol, naturalny sok z cytryny, standaryzowany ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) (10:1), standaryzowany ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urtica Dioica) (kwas krzemowy 1%), błonnik cytrusowy, naturalny aromat

Zalecane dawkowanie: Dorośli i dzieci od 12. roku życia 10-15 ml 3 razy dziennie. Dzieci od 3. do 12. roku życia 2-3 razy dziennie 10 ml. Wstrząśnij przed użyciem.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w miejscu nasłonecznionym lub na mrozie.

Ostrzeżenie: Suplement diety. Nie przekraczać zalecanej dawki. Zwiększanie dawki dziennej nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia, matek w ciąży i karmiących piersią. Trzymać poza zasięgiem dzieci! Nie zastępuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Jakiekolwiek zmętnienie nie stanowi problemu.

Kraj pochodzenia:  Republika Czeska

 

Akceptuję
Strona Hurt.Impress-Pharma.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług  zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgodnie z dyrektywą UE 2016/679 (RODO) ,wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu,Możliwość zakupu i podgląd cen hurtowych jest możliwy wyłącznie po rejestracji firmy na stronie: Hurt.Impress.Pharma.pl 
i weryfikacji danych przez administratora  /tel. kontaktowy : 694-574-031 lub 787-063-991/