...jest pustyStrona głównaSalvia Paradise s.r.oMiodunka plamista – nalewka bezalkoholowa -50 ml

Miodunka plamista – nalewka bezalkoholowa -50 ml

Wysyłka:48 godzin
Waga:0.05 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Miodunka plamista – nalewka bezalkoholowa -50 ml
Miodunka plamista to wieloletnie zioło dorastające do 30 cm wysokości. Za pierwotne siedlisko Miodunki  uważamy Europę, gdzie jest ona nadal najbardziej rozpowszechniona. W fitoterapii wykorzystuje się liście i łodygi miotełki, zwłaszcza w okresie kwitnienia, kiedy to  posiada największą zawartość substancji czynnych. Ma pozytywny wpływ na zdrowie układu oddechowego. Młode listki dodaje się np. do zup czy sałatek. Nalewka nie zawiera barwników ani substancji słodzących.
Tradycyjne zastosowanie: Po wstrząśnięciu, spożyć 20 kropli 3 razy dziennie. Zalecane bezpośrednie spożycie , lub z  niewielką ilością wody. 
Zalecana dzienna porcja zawiera 2406 mg świeżej masy roślinnej.
Składniki:  glicerol; woda; Pulmonaria officinalis
Suplement diety o zawartości alkoholu 0% . W produkcji zastosowano unikalną technologię i wielokrotną ekstrakcję. Krople zachowują maksimum składników aktywnych, smak i zapach użytego zioła.
Informacje ogólne: Suplement ,nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników preparatu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. 
Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem słonecznym i mrozem, po użyciu  starannie zakręcić.

Przepisy rozporządzenia (WE) nr 1924/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych nie pozwalają nam informować o żadnych dalszych pozytywnych skutkach działania tej rośliny na Twój organizm. Dodatkowe  informacje znajdziesz w swobodnie dostępnych źródłach w Internecie lub w literaturze.
 
Klienci polecają również:
 • Odświeżający Hydrolat z Różą Damasceńską VIVAPHARM – 100 ml
  Szybki podgląd

  Odświeżający Hydrolat z Różą Damasceńską VIVAPHARM – 100 ml

 • Maść Wirovit z heparyną i kasztanowcem - 75 ml
  Szybki podgląd

  Maść Wirovit z heparyną i kasztanowcem - 75 ml

 • Filtr do wody Mieszanka Szungit Kwarc i Krzem 380g
  Szybki podgląd

  Filtr do wody Mieszanka Szungit Kwarc i Krzem 380g

 • Żel pod prysznic Świeżość i Blask 350ml
  Szybki podgląd

  Żel pod prysznic Świeżość i Blask 350ml

 • Mydło cedrowe do ciała i włosów 300ml
  Szybki podgląd

  Mydło cedrowe do ciała i włosów 300ml

 • Żel do masażu z jadem węża 250ml
  Szybki podgląd

  Żel do masażu z jadem węża 250ml

Akceptuję
Strona Hurt.Impress-Pharma.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług  zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgodnie z dyrektywą UE 2016/679 (RODO) ,wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu,Możliwość zakupu i podgląd cen hurtowych jest możliwy wyłącznie po rejestracji firmy na stronie: Hurt.Impress.Pharma.pl 
i weryfikacji danych przez administratora  /tel. kontaktowy : 694-574-031 lub 787-063-991/