...jest pustyStrona głównaSalvia Paradise s.r.oHaritaki - Terminalia chebula - krople bezalkoholowe -50 ml

Haritaki - Terminalia chebula - krople bezalkoholowe -50 ml

EAN: 8595595916420
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.05 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Haritaki -  to duże drzewo liściaste dorastające do wysokości 30 m, jego ojczyzną jest Azja Południowo-Wschodnia. Polecane do wspomagania układu odpornościowego, działa antyoksydacyjnie, korzystnie wpływa na trawienie i  aktywność przewodu pokarmowego . Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Przyczynia się do  dobrej kondycji układu krążenia i  oddechowego , uczestniczy w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i metabolizmie glukozy. Pozytywnie wpływa na funkcje układu moczowego i  rozrodczego. Zalecane w  okresach wzmożonego stresu jako wsparcie  układu nerwowego i umysłu . Służy do zabiegów oczyszczających organizm.

Tradycyjne zastosowanie: Po wstrząśnięciu stosować 15 kropli 3 razy dziennie. Zalecane bezpośrednie spożycie , lub z  niewielką ilością wody.

Zalecana dzienna porcja zawiera ekstrakt odpowiadający 11624 mg świeżej masy roślinnej.

Składniki:  glicerol; woda; Terminalia chebula.

Suplement diety o zawartości alkoholu 0% . W produkcji zastosowano unikalną technologię i wielokrotną ekstrakcję. Krople zachowują maksimum składników aktywnych, smak i zapach użytego zioła.

Informacje ogólne: Suplement ,nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników preparatu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem słonecznym i mrozem, po użyciu  starannie zakręcić.

Kraj pochodzenia: Republika Czeska

Producent : na opakowaniu

Data ważności : na opakowaniu

Nr serii: na opakowaniu

Dystrybutor: Impress-Pharma ul. Tylżycka 7 ,01-656 Warszawa

Przepisy rozporządzenia (WE) nr 1924/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych nie pozwalają  informować o żadnych dalszych pozytywnych skutkach działania tej rośliny na organizm człowieka. Dodatkowe  informacje można znaleźć w swobodnie dostępnych źródłach w Internecie lub w literaturze.

Akceptuję
Strona Hurt.Impress-Pharma.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług  zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zgodnie z dyrektywą UE 2016/679 (RODO) ,wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu,Możliwość zakupu i podgląd cen hurtowych jest możliwy wyłącznie po rejestracji firmy na stronie: Hurt.Impress.Pharma.pl 
i weryfikacji danych przez administratora  /tel. kontaktowy : 694-574-031 lub 787-063-991/